hm-vcYyQjL-T0oVC2hHjJ0NaHweZL9WpjOlFNAu_auk

انتشارات

اصول و مبانی excel کاربردی (مقدماتی)Reviewed by پارسایان on Dec 26Rating: 5.0

نمایش یک نتیجه

روش نمایش
 • اصول و مبانی excel کاربردی (مقدماتی) ۵۵,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف:‌ وحید جاویدان

  کتاب حاضر حاصل ده سال تدریس مؤلف در حوزه Word است که با شناخت و مقایسه کمبودهای سایر کتاب ها گردآوری شده است. در این کتاب سعی شده است تمرکز بر روی موارد کاربردی باشد و از پرداختن به مسائل جزیی و حاشیه ای پرهیز شود. خواننده بعد از مطالعه کتاب خواهد توانست سطح دانش خود را به سطح متوسط ارتقا دهد و قادر به انجام کارهای مقدماتی در نرم افزار باشد.

 • تولید برق و محیط زیست ۵۸,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مترجمان:  علی جهانگیری غلامرضا احمدی    در کتاب حاضر چرخه کربن و گرم شدن کره زمین، انتشار گازهای گلخانه ای، انواع آلاینده ها و آثار منفی هر یک بر محیط زیست مورد بررسی قرار گرفته اند. همچنین آثار هر یک از فناوری های تولید برق (سوخت های فسیلی، هسته ای و نیز سیستم های مبتنی بر منابع تجدید پذیر) به طور کامل ارائه شده اند. اقتصاد مبتنی بر سوخت هیدروژن نیز مطرح و در پایان روش های قیمت گذاری بر آسیب های زیست محیطی نیز ارائه می شوند.  
 • نیروگاه های بر پایه موتورهای پیستونی ۵۵,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مترجم: غلامرضا احمدی   در کتاب حاضر ابتدا به بیان تاریخچه موتورهای پیستونی پرداخته می شود. سپس در خصوص انواع موتورهای احتراق داخلی (شامل دیزل، بنزینی و گازسوز) و احتراق خارجی (شامل موتورهای استرلینگ و پیستون آزاد) بحث آزاد شده است. علاوه بر این انواع سیکل های دو زمانه، چهار زمانه و شش زمانه نیز با یکدیگر مقایسه شده اند. در پایان نیز به بررسی اثرات زیست محیطی این موتورها و هزینه های تولید برق انواع موتورهای پیستونی پرداخته می شود.
 • طراحی و شبیه‌سازی سیکل‌های نیروگاهی با استفاده از نرم‌افزار Thermoflow ۱۷۸,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مولف : احسان اله سعادتی           نرم‌افزار ترموفلو، یکی از پرکاربردترین نرم‌افزارهای مهندسی نیروگاه است که در زمینه طراحی پایه و سیکل حرارتی نیروگاه، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ایران نیز، بیشترِ مشاوران، کارفرمایان، بهره‌برداران و پیمانکارانِ ساخت نیروگاه، از این نرم‌افزار بهره‌ می‌برند. کاربرد اصلی نرم‌افزار، در انجام محاسبات بالانس جرم و حرارت نیروگاه، در شرایط طراحی و دور از طراحی است، لیکن می‌توان از آن در برآورد هزینه‌های ساخت نیروگاه و همچنین مباحث مالی و بازگشت سرمایه نیز بهره‌ برد. نگارش این کتاب که از سال 1393 آغاز گردید، حاصل بیش از 12 سال تجربه همکاری مولف در پروژه‌های نیروگاهی کشور و تدریس بیش از 50 دوره مقدماتی و پیشرفته ترموفلو در شرکت‌های معتبر نیروگاهی کشور است. در این کتاب، دو نرم‌افزار پرکاربرد GT Pro و Thermoflex معرفی گردیده و سایر نرم‌افزارهای خانواده ترموفلو نیز در کتب آتی، معرفی می‌گردد.
 • مبانی و اصول مهندسی نیروگاه و تجهیزات اصلی آن ،جلد دوم- تجهیزات نیروگاهی ۱۳۴,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مولف : هادی الهیاری

         

  این کتاب، حاصل بیش از 10 سال فعالیت مستمر مولف در پروژه‌های مهندسی و اجرایی نیروگاهی و مطالعه و تحقیق در مدارک و اسناد فنی نیروگاه‌های کشور و در کنار آن مرور و تحقیق، بر روی بیش از 500 مرجع معتبر بین‌المللی است. تاریخ انتشار غالب این مدارک و مراجع، مربوط به سال‌های 2006 و پس از آن است و از نظر به روز بودن تکنولوژی‌های مورد معرفی، برای خوانندگان قابل استفاده خواهد بود. در روند تالیف این کتاب و تحقیق بر روی مراجع مرتبط ، ارتباطاتی با سازندگان و مولفان معتبر بین‌المللی برقرار گردید و نتیجه آن، ارائه نظرات اصلاحی از سوی نویسنده بر روی برخی موارد انتشاریافته بود و مقرر گردید در ویرایش‌های آتی مراجع مذکور، نظرات اصلاحی نویسنده کتاب اعمال گردد. خواندن این کتاب به مهندسان طراح، بهره‌بردار و تعمیرات نیروگاهی و دانشجویان مهندسی پیشنهاد می‌شود.

  • جلد دوم کتاب بیشتر بر روی تجهیزات نیروگاهی مانند توربین گاز، توربین بخار و سیستم های جانبی آن تمرکز دارد.
 • آموزش کاربردی PDMS در طراحی Piping- بر اساس نسخه ۱۲ ۱۲۸,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مولفان : سعید عباسیان    محمد ضامن

  نرم افزار PDMS یکی از قدرتمندترین نرم افزار های طراحی و مدل سازی Plant های نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه می باشد که به ویژه در سال های اخیر در ایران کاربرد فراوانی یافته است. در این کتاب بر خلاف روش مرسوم که مبتنی بر معرفی منوها است سعی شده با زبان ساده و کاربردی، طراحی قدم به قدم یک Plant نمونه مطابق نقشه های طراحی آموزش داده شود تا کاربر در خلال یک پروژه عملی، با کاربرد دستورات و ابزارهای نرم افزار در جای خود آشنا شود. آموزش ماژول Design در بخش طراحی Equipment، Piping و سازه، همراه با نحوه تهیه گزارش های خروجی (Report) از جمله MTO و همچنین تهیه نقشه های Isometric در ماژول Isodraft در این کتاب گنجانده شده است. مطالب کتاب بر اساس نسخه PDMS 12 است اما تقریبا تمام مطالب در نسخه 12٫1 و نیز در نسخه 11٫6 (بجز قسمتی از فصل Equipment) قابل استفاده هستند.

 • تولید برق خورشیدی ۵۶,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف: غلامرضا احمدی

  در کتاب حاضر ابتدا به معرفی منبع انرژی تجدیدپذیر خورشیدی پرداخته می­شود. در ادامه ضمن بیان تاریخچه مناسب در زمینه بهره­برداری از این منبع انرژی، روش­های مختلفی که بشر توانسته در طول تاریخ کشف کند را ارائه می­دهد. در حال حاضر دو روش برای تبدیل نور خورشید به برق وجود دارد، شامل سیستم­های فتوولتائیک (pV) خورشیدی و سیستم­های حرارتی خورشیدی. در خصوص فرایندهای تولید برق در روش­های حرارتی خورشیدی و نیز مزایا و معایب هر گروه از سلول­های خورشیدی به طور مفصل در این کتاب بحث شده است. علاوه­بر این، در خصوص بازده هر یک از این روش­ها نیز بحث شده و کلیه روش­ها با یکدیگر مقایسه شده­اند. در پایان به بررسی هزینه­های مربوط به احداث انواع نیروگاه­های خورشیدی پرداخته می­شود. همچنین، اثرات زیست محیطی مستقیم و غیر مستقیم تولید برق خورشیدی به طور مفصل مورد بحث قرار گرفته است.

 • نیروگاه های حرارتی (اقدامات قبل از بهره برداری) ۱۳۶,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف: غلامرضا احمدی

             

  با توجه به پیچیده ­تر بودن سیستم­های نیروگاه­های سیکل بخار (به ویژه نیروگاه­های ذغال سنگ سوز)، تمرکز اصلی کتاب بر این نوع نیروگاه­های حرارتی است. در کنار آن توضیحات لازم در خصوص انواع دیگر نیروگاه­های حرارتی (شامل توربین­های گازی، سیکل­های ترکیبی و موتورهای احتراق داخلی) نیز ارائه شده است. از ویژگی­های خاص کتاب، فراهم کردن فهرستی از تجهیزات و مصالح مورد نیاز و نیز چک لیست­های مربوط به هر مرحله از تست­ها است که ضمن راهنمایی برای انجام موفقیت آمیز هر تست، دستورالعمل بسیار مناسبی جهت پذیرش بدون عیب گارانتی سازنده به حساب می­ آید.

 • ردپای کربن در صنعت برق ۵۷,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف : فاطمه دلیر

  کتاب ردپای کربن در صنعت برق، ابتدا به بررسی آمار تولید برق، انتشار گازهای گلخانه ای اثرات این صنعت بر روی تغییرات اقلیم می پردازد و معرفی سنجه ی ردپای کربن،‌مباحث تازه ای را در مدیریت انتشار کربن در نیروگاه های فسیلی با در نظر گرفتن چرخه عمر و صنایع بالا دست و پایین دست را برای متخصصین می گشاید.سپس با ارائه مدل ردپای کربن نیروگاه های حرارتی، میزان انتشار را برای تولید انرژی برق کمی می نماید و به واسطه آن روش های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را براساس چرخه عمر معرفی می نماید. در آخر با معرفی نرم افزار جامع ردپای کربن نیروگاه های حرارتی با هدف مکان یابی بر پایه کمینه کردن ردپای کربن با درنظر گرفتن محل مصرف انرژی برق ، رویکرد جدیدی را برای سیاست گذاران و سرمایه گذاران این صنعت ایجاد می نماید.

 • استاندارد API 650 به همراه آموزش نرم افزار TANK ۱۴۶,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف: علیرضا عظیم نژاد

             

  در دنیای امروز مخازن ذخیره جایگاه ویژه‌ای در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی دارند از این رو استانداردهای مرتبط با اینگونه تجهیزات تدوین و چاپ گردیده اند. استاندارد API 650 نیز یکی از استانداردهای طراحی مخازن ذخیره اتمسفریک می‌باشد که در کنار ضمیمه‌‌های مفیدی که در خود گنجانده است یکی از پر طرفدارترین استانداردهای طراحی گردیده است که در این کتاب مهمترین آن‌ها آورده شده است. در ادامه جهت تکمیل مباحث مرتبط با مخازن ذخیره اتمسفریک، آموزش نرم افزار TANK به عنوان یکی از شناخته‌شده ترین نرم افزارهای طراحی مخازن ذخیره اتمسفریک در انتهای کتاب آورده شده است.

 • اصول و روش های هم محوری دستگاه ها و ماشین آلات دوار ۹۵,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف:‌ مهدی نصر آزادانی

  هم محور نمودن ماشین‌های دوار، فرآیندی است که نیاز به صرف وقت و حوصله بسیار دارد. این فرآیند برای تجهیزاتی که برای اولین بار نصب و راه‌اندازی می‌شوند، بسیار حساس‌تر و مستلزم صرف زمان بیشتری است. در صورتی که این امر، توسط افراد متخصصِ آموزش دیده وکارآزموده و توسط دستگاه‌های مخصوص انجام نشود، موجب کاهش طول عمر ماشین آلات می‌شود. لذا ضروری است، کلیه سرپرستان و کارشناسان واحدهای تعمیراتی بطور کامل با تجهیزات و روش‌های انجام آن، آشنا باشند، تا بتوانند این امر مهم را به نحو احسن انجام دهند. در کتاب پیش‌رو، سعی شده مباحث هم محورسازی وکلیه مواردی مرتبط با آن، به صورت مختصر و کاربردی، مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

 • الزامات امنیت برای کاربران عمومی و سازمان ها ۴۶,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  درباره کتاب: 

  آیا می دانید بزرگترین حفره ی امنیتی سازمان ها، کاربران آن هستند، که مطابق آمار، مسئولیت بیش از نیمی از حملات هکری به سازمان را بر عهده دارند!؟

  این حفره ی امنیتی عمدتاً به دلیل سطح پایین دانش امنیتی کارکنان است که می توانند با اشتباهاتی ساده و غیر عمدی، اما به مراتب هولناک، کلیه ی دارایی های سازمان را به باد دهند.

  در این کتاب مواردی به افراد آموزش داده می شود که می تواند سطح کلی سازمان را در حفظ امنیت خود و مشتریانش به مراتب بالا برده و به تعبیری می تواند از هر فرد در داخل سازمان، یک فایروال بسازد، به گونه ای که ریسک کسب و کار را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

  یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این کتاب، مزایای شخصی آن در کنار مزایای سازمانی است، به طوری که پس از خواندن این کتاب  ،فرد می تواند در زندگی دیجیتال خود با امنیت بسیار بالاتری حرکت کند.

  درباره مؤلف: 

  وحید جاویدان

  لیسانس مهندسی برق – فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات (MIT) - مدرس مجتمع فنی تهران  -ممیز و مدرس حوزه ISO27001 در حوزه امنیت اطلاعات  TUV -  مهندسی ماکروسافت در حوزه MCSE2003 -مهندس ارشد طراحی وب سایت CIW - مدرس MCSE SharePoint - مدرس دوره های OFFICE - مدرس دوره های بانک اطلاعاتی – SQL-ACCESS  - مدرس دوره های عمومی MATLAB - مدرس دوره های طراحی وب

 • تئوری و طراحی توربوماشین ها ۱۶۵,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف: مسعود پهلوان

  با توجه به وجود هندسه پیچیده و معادلات غیرخطی حاکم بر رفتار جریان سیال در توربوماشین‌ها، وجود نرم‌افزارهایی مبتنی بر دینامیک سیالات اجتناب‌ناپذیر است. کمپانی ANSYS چندین سال است بر روی قابلیت‌های پلتفرم Workbench متشکل از چند نرم‌افزار برای انجام یک پروژه از مرحله ابتدایی طرح تا محصول نهایی تمرکز کرده است. این کتاب در دو بخش و در ابتدا به معادلات و تئوری‌های مربوط به توربوماشین‌ها و سپس آموزش ماژول‌های ANSYS Workbench برای مدل‌سازی و شبکه‌بندی تا تحلیل سیالاتی انواع توربوماشین‌ها پرداخته است.

 • اصول طراحی نیروگاه سیکل ساده و ترکیبی با نرم‌افزار ترموفلو ۱۲۶,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مولف: علی رفیعی سفید دشتی

           

  طراحی یک نیروگاه کار پیچیده و زمانبری می‌باشد که نیازمند متخصصان با تجربه­ای در زمینه­های مختلف می‌باشد. یکی از معروفترین و کاربردی­ترین نرم‌افزارهای موجود در صنعت طراحی نیروگاه از سال 1987 نرم‌افزار ترموفلو (Thermoflow) می‌باشد که امروزه در بسیاری از شرکت‌های بزرگ ساخت نیروگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.  پیچیدگی های این نرم افزار و عدم وجود هیچگونه مرجع دیگری برای کمک به کارشناسان و دانشجویان علاقه­مند به طراحی و شبیه­سازی نیروگاه با این نرم افزار منجر به شکل گیری ایده تالیف این کتاب جهت آموزش اصول طراحی نیروگاه به همراه مثالهای کاربردی گردید که امید است مورد استفاده دوستان و همکاران قرار گیرد.

 • راهنمای شیرین سازی آب برای طراحان و برنامه ریزان ۸۸,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مترجم: نگین بهشت­ کار

  کتاب راهنمای شیرین ­سازی آب برای طراحان و برنامه ­ریزان، برای استفاده صاحب منصبان، طراحان و مشاورانی نوشته شده است که بر اهمیت روش شیرین­ سازی آب به عنوان یک مبنع جایگزین تأمین آب آشامیدنی برای جوامع، واقفند. این کتاب شامل شرح و توضیح هر دو نوع تکنولوژی حرارتی و غشایی متداول، علاوه بر بخش­ هایی در رابطه با پیش­ تصفیه، تصفیه نهایی، مسائل زیست­ محیطی، و تخمین هزینه های آب شیرین­ کن­ ها می­باشد. هدف این کتاب، دستیابی به ادراکی عمیق ­تر از فرآیندهای نمک ­زدایی آب، خروجی­ها و هزینه ­های آن است، ضمن اینکه می­تواند به عنوان یک ابزار آموزشی برای مهندسین و محققین تازه کار در حوزه نمک ­زدایی آب، به کار برده شود.

 • مبانی و اصول مهندسی نیروگاه و تجهیزات اصلی آن ،جلد اول- فرآیندهای نیروگاهی ۱۲۶,۰۰۰ تومان

  ویژگی

    مولف : هادی الهیاری        
  • این کتاب، حاصل بیش از 10 سال فعالیت مستمر مولف در پروژه‌های مهندسی و اجرایی نیروگاهی و مطالعه و تحقیق در مدارک و اسناد فنی نیروگاه‌های کشور و در کنار آن مرور و تحقیق، بر روی بیش از 500 مرجع معتبر بین‌المللی است. تاریخ انتشار غالب این مدارک و مراجع، مربوط به سال‌های 2006 و پس از آن است و از نظر به روز بودن تکنولوژی‌های مورد معرفی، برای خوانندگان قابل استفاده خواهد بود. در روند تالیف این کتاب و تحقیق بر روی مراجع مرتبط ، ارتباطاتی با سازندگان و مولفان معتبر بین‌المللی برقرار گردید و نتیجه آن، ارائه نظرات اصلاحی از سوی نویسنده بر روی برخی موارد انتشاریافته بود و مقرر گردید در ویرایش‌های آتی مراجع مذکور، نظرات اصلاحی نویسنده کتاب اعمال گردد. خواندن این کتاب به مهندسان طراح، بهره‌بردار و تعمیرات نیروگاهی و دانشجویان مهندسی پیشنهاد می‌شود.
  • جلد اول بیشتر بر روی فرآیندها و سیکل های نیروگاهی تمرکز دارد.
  • جلد دوم نیز کتاب بیشتر بر روی تجهیزات نیروگاهی مانند توربین گاز، توربین بخار و سیستم های جانبی آن تمرکز دارد.
 • کتاب جامع آموزش CFX، FLUENT و ICEM-CFD ۱۴۸,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مولفان  :‌ احسان اله سعادتی        مصطفی زین‌العابدینی                    
  • تالیف‌شده توسط مدرس مجرب و کارآزموده CFD با سابقه طولانی تدریس در کشور
  • حاوی مطالب و محتویات تالیفی و استفاده حداقلی از منابع موجود انگلیسی
  • استفاده از معتبرترین نرم‌افزارهای رایج CFD
  • استفاده از بیانی روان و ساده برای کاربران مبتدی و پیشرفته
  • ارائه کلیه جزییات ضروری جهت انجام پروژه ها به صورت عملی
  • دارای 12 فصل تفصیلی بر روی موضوعات مقدماتی و پیشرفته
  • دارای 7 پروژه کاربردی در نرم‌افزارهای مختلف
 • مهندسی لوله کشی (جلد اول: اقلام و تجهیزات لوله کشی) ۸۸,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف : علی اکبر نوری

  به هر صنعتی نظر بیفکنید،‌بدون تردید اثری از لوله کشی و به دنبال آن مهندسی پایپینگ خواهید یافت.حوزه ی وسیع کاربرد مهندسی لوله کشی، نشان از اهمیت این رشته ی مهندسی دارد.این کتاب برآن است تا به مهندسی پایپینگ ، در محدوده ای که لوله ها تحت فشار سیال قرار دارند،‌به صورت جامع نگاه کرده و فقدان منبعی منسجم که در بردارنده ی کلیات و اصول مرتبط با آن باشد را در حد توان خود مرتفع نماید.همچنین تلاش گردیده ، مطالب مرتبط با پایپینگ به گونه ای ارائه شود که دانشجو گام به گام با چگونگی کاربرد آنچه آموخته،‌در یک پروژه ی واقعی و عملی آشنا شود.

 • بازرسی فلنج ۵۶,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف: مهدی پرتوی زاده

  این کتاب با توجه به کاربرد بسیار گشترده فلنج در صنعت بر اساس تجربیات و استانداردهای مرتبط گردآوری شده است.هدف از نگارش این مجموعه آموزش نحوه صحیح بازرسی فلنج و ارزیابی کیفیت فلنج های موجود در بازار می باشد.مخاطب این کتاب عموما شرکت های بازرسی متریال، کارفرماها ،‌مشاورین و سازنده ها می باشند.کتاب با معرفی انواع فلنج آغاز شده و با مشخص کردن پارامترهای بازرسی فلنج ادامه پیدا می کند. در انتها به صورت ویژه بازرسی فلنج A105 مطابق با سرفصل های استاندارد ASTM بررسی می شود.فلنج با متریال ASTM A105 یکی از پر مصرف ترین فلنج های صنعت امروز بوده که نحوه بررسی آن می تواند در برخورد با متریال دیگر نیز مفید واقع گردد.

 • اصول و مبانی Word کاربردی ۴۸,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف:‌ وحید جاویدان

  کتاب حاضر حاصل ده سال تدریس مؤلف در حوزه Word است که با شناخت و مقایسه کمبودهای سایر کتاب ها گردآوری شده است. در این کتاب سعی شده است تمرکز بر روی موارد کاربردی باشد و از پرداختن به مسائل جزیی و حاشیه ای پرهیز شود. خواننده بعد از مطالعه کتاب خواهد توانست سطح دانش خود را به سطح متوسط ارتقا دهد و قادر به انجام کارهای مقدماتی در نرم افزار باشد.

 • مدیریت زنجیره بحرانی پروژه (تکنیک ها و نرم افزارها) ۳۵,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف:‌

  حسنعلی موسی زادگان

  دانش آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه تربیت مدرس. بیش از ده سال همکاری مستمر با مؤسسات آموزش عالی و سازمانها در زمینه تدریس و طراحی آزمون دوره های تخصصی مدیریت پروژه نظیر استاندارد مدیریت پروژه، تکنیکهای برنامه ریزی و کنترل پروژه،‌مدیریت ارزش حاصله،‌مدیریت زنجیره بحرانی ، نرم افزارهای رایج در زمینه مدیریت پروژه، مدیریت پورتفولیو، مدیریت ریسک و مدیریت زنجیره بحرانی.

 • اصول و کاربرد پمپ ها، روش های تعمیر و نگهداری ۱۶۸,۰۰۰ تومان

  ویژگی

  مؤلف:‌  مهدی نصر آزادانی  دانش آموخته مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان-سال 1370، دارای 24 سال سابقه کار مداوم در تعمیرات و نگهداری و عیب یابی و بهینه سازی دستگاه ها و ماشین آلات دوار و رفت و برگشتی سبک و سنگین پالایشگاه اصفهان اعم از انواع پمپ های گریز از مرکز،‌انواع توربین های بخار،‌ژنراتورهای برق،‌رئیس تعمیرات ماشینری شرکت پالایش نفت اصفهان، مدرس دوره های آموزشی مختلف فنی تخصصی از قبیل پمپ ها، توربین های بخار،‌کمپرسورهای رفت و برگشتی و گریز از مرکز، سیستم های پایش وضعیت و آنالیز ارتعاشات، انواع آب بندها (شامل انواع پکینگ ها ، مکانیکال سیل ها و ...)، انواع روش های هم محور کردن دستگاه ها و ماشین آلات در صنایع مختلف.
جستجوی پیشرفته
طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز
hm-vcYyQjL-T0oVC2hHjJ0NaHweZL9WpjOlFNAu_auk